Моторне мастило Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 4 л
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 4L |
|
Це моторне масло спеціально розроблене для використання в легкових автомобілях з дизельними двигунами. Може застосовуватися в чотиритактних двигунах на дизелі з системою турбонаддува або без. Хоча воно і розраховано насамперед на легкові автомобілі, але виробник допускає можливість використання також в невеликих вантажівках, автофургонах або мікроавтобусах. По класу в'язкості належить до літніх рішень, за складом – до напівсинтетичним. Є допуски від Volkswagen, PSA Peugeot/Citroen і Mercedes-Benz.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 4 л
Усі ціни 10 →Моторное масло Total QUARTZ DIESEL 7000 10W-40 (4л.) 203710 | 1 000 грн. |
Олива моторна напівсинтетична TOTAL QUARTZ 7000 Diesel 10W-40 4л (203710)( | 896 грн. |
Моторное масло Total Quartz Diesel 7000 10W-40 (4л.) AG-0359915 | 1 247 грн. |
TOTAL 216682 | 949 грн. |
Олива моторна TOTAL QUARTZ D.7000 SL/CF 10W-40 4 л (203710) | 880 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Total Quartz 7000 Diesel 10W-40
Ціни на Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 1 л | від 254 грн. | 21 пропозиція | ||
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 4 л | від 880 грн. | 10 пропозицій | ||
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 5 л | від 955 грн. | 34 пропозиції | ||
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 60 л | від 11 983 грн. | 1 пропозиція | ||
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 208 л | від 40 504 грн. | 1 пропозиція |