Вантажна шина Ceat Winmile-T 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Ceat Winmile-T 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ceat Winmile-T 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 7 →Ceat Winmile-T (прицепная) (385/55R22.5 160K) | 14 920 грн. |
Грузовые шины Ceat Winmile-T (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR 1002569680 | 14 605 грн. |
Ceat WINMILE-T (прицепная) 385/55 R22.5 160K PR20 | 14 600 грн. |
Ceat Winmile-T (385/55R22.5 160K) | 14 974 грн. |
Шини Ceat Winmile-T (прицепная) 385/55 R22,5 160K 20PR | 13 687 грн. |
Ceat Winmile-T (причіпна) 385/55 R22.5 160K 20PR | 14 444 грн. |
Ceat WINMILE-T причіпна причіпна (385/55R22,5 160K) 435977 | 14 191 грн. |