Вантажна шина Petlas NZ 305 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas NZ 305 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas NZ 305 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 15 →Petlas NZ 305 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 15 238 грн. |
Petlas NZ305 (прицепная) (385/65R22.5 164K) | 14 040 грн. |
Petlas NZ305 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 164K 24PR | 13 870 грн. |
Petlas NZ305 385/65 R22.5 164K | 14 038 грн. |
PETLAS Вантажна шина PETLAS NZ305 (причіпна) 385/65R22.5 164K | 14 030 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Petlas NZ 305 385/65 R22.5 164K
Ціни на Petlas NZ 305 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
Petlas NZ 305 385/65 R22.5 160K | від 13 095 грн. | 17 пропозицій | ||
Petlas NZ 305 385/65 R22.5 164K | від 13 662 грн. | 15 пропозицій |