Вантажна шина RoadX DX671 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
RoadX DX671 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX DX671 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 17 →Roadx DX671 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 12 466 грн. |
Roadx DX671 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 14 854 грн. |
RoadX DX671 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 14 100 грн. |
RoadX DX671 (Прицепная) (385/65R22.5 160K) | 11 002 грн. |
RoadX DX671 Прицепная (385/65R22.5 160K) | 14 193 грн. |
ще 12 пропозицій