Електрочайник Maestro MR-051 2500 Вт 1.7 л
Фото 4 |
Maestro MR-051 |
|
Порівняно недорогий електрочайник для швидкого та якісного приготування окропу. Нагрівання води відбувається в колбі з нержавіючої сталі, при цьому високоефективний ТЕН із вбудованою конструкцією має потужність 2200 Вт. У чашу міститься 1,7 літра води. Рівень рідини можна контролювати візуально через спеціальну вставку на корпусі. Колба оснащена пластиковою накладкою, яка знижує нагрівання зовнішньої поверхні, запобігаючи отриманню опіків.
Електрочайник Maestro MR-051 має ручне відкриття верхньої кришки. Для зручного доступу до колби кришка забезпечена практичним тримачем. У цій моделі використовується носик від класичного чайника. Довгастий циліндричний вилив підвищує точність дозування окропу. Нагрівання ТЕНу включається за допомогою кнопки, яка винесена у верхню частину рукоятки. Теплоізоляційне облицювання колби виконує ще й декоративну функцію. Ребриста поверхня зовнішньої накладки збільшує привабливість приладу. У пристрої передбачено захист від увімкнення без води. Запобіжник від перегріву підвищує надійність та довговічність кухонної техніки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Купити Maestro MR-051 2500 Вт 1.7 л
Усі ціни 7 →Maestro 051-RED-MR | 693 грн. |
Електрочайник Maestro MR-051-GREY | 679 грн. |
Електрочайник Maestro MR-051 | 666 грн. |
Електричний чайник MR-051-GREY Maestro | 725 грн. |
Електрочайник Maestro MR-051-RED | 679 грн. |
Електричний чайник MR-051-RED Maestro | 725 грн. |
Електрочайник нержавійка Maestro 1.7 л (MR-051-GREY) | 923 грн. |
- Обертання на 360°