Лопата Cellfast ERGO (40-001) (40-001)
Фото 3 |
Cellfast ERGO (40-001) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast ERGO (40-001)
Усі ціни 20 →CELLFAST 40-001 | 1 275 грн. |
Лопата Cellfast с закругленным лезвием (40-001) | 1 153 грн. |
CELLFAST 40-001 | 1 269 грн. |
Лопата пряма CELLFAST ERGO, закруглене лезо, 123см, 2.1 кг 40-001 | 1 443 грн. |
CELLFAST ERGO, 123 см, 2.1кг (40-001) | 1 443 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →