Лопата снігоприбиральна GARDENA CombiSystem Snow Shovel KST 50 3241-20
Фото 5 |
GARDENA CombiSystem Snow Shovel KST 50 3241-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA CombiSystem Snow Shovel KST 50 3241-20
Усі ціни 13 →Лопата снігоприбиральна Gardena KST 50 03241-20.000.00 | 1 195 грн. |
Лопата снегоуборочная Gardena KST 50 (03241-20.000.00) | 1 295 грн. |
Лопата для прибирання снігу Gardena Combisystem без ручки 50 см | 1 295 грн. |
Лопата для снега Gardena Combisystem 50 см (03241-20.000.00) | 1 295 грн. |
Лопата для прибирання снігу Gardena Combisystem 50 см з пластиковою кромко | 1 295 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →