Лопата Cellfast ERGO (40-002) (40-002)
Відео 1Фото 3 |
Cellfast ERGO (40-002) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast ERGO (40-002)
Усі ціни 31 →CELLFAST 40-002 | 1 275 грн. |
Лопата Cellfast штыковая (40-002) | 1 153 грн. |
CELLFAST 40-002 | 1 269 грн. |
Лопата штикова CELLFAST ERGO, 123см, 2.1кг 40-002 | 1 443 грн. |
CELLFAST ERGO, 123 см, 2.1кг (40-002) | 1 443 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →