Лопата Fiskars Solid 1066723
Фото 6 |
Fiskars Solid 1066723 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Solid 1066723
Усі ціни 6 →Лопата совкова з дерев'яною ручкою Fiskars Solid 1066723 | 1 399 грн. |
Лопата совковая Fiskars Solid (1066723) | 1 399 грн. |
Лопата совкова з дерев'яною ручкою Fiskars Solid™ (1066723) | 1 399 грн. |
Лопата совкова с деревянной ручкой Fiskars Solid™ (1066723) | 1 249 грн. |
Лопата совкова з дерев'яною ручкою Fiskars Solid (1066723) | 1 399 грн. |
Лопата совкова з дерев'яною ручкою Fiskars Solid™ (1066723) | 1 249 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →