Лопата Master Tool 14-6275
Master Tool 14-6275 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6275
Усі ціни 6 →Лопата совковая MASTERTOOL (14-6275) | 1 465 грн. |
Лопата совкова MASTER TOOL із нержавіючої сталі з ручкою 255x303мм L-970мм | 1 465 грн. |
Лопата совкова MasterTool GM з нержавіючої сталі з ручкою 255*303мм L-970 | 1 465 грн. |
Лопата совкова MASTERTOOL з нержавіючої сталі з ручкою, 255х303 мм, 970 мм | 1 465 грн. |
Лопата совкова MASTERTOOL з неіржавкої сталі з ручкою 255х303 мм 970 мм 14 | 1 380 грн. |
Лопата совкова MASTERTOOL з нержавіючої сталі з ручкою 255х303 мм 970 мм 1 | 1 465 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →