Ванна Cersanit Nike 140x70 см
Очікується у продажу 4 646 грн. Об'єм (л): 165; Матеріал корпуса: акрил; Країна походження бренду: Польща; Гарантія виробника: 10 років; Габарити (мм): 1400x700x450; Глибина ванни (мм): 450; |
Cersanit Nike 140x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
17 лютого 2013, 08:15
Можно ли самостоятельно прикрепить ручки к ванне? #
Данная модель ванны глубокая и без ручек,встать из ее достаточно трудно.Если сейчас прикрепить ручки к ванне,не лопнет ли она и выдержит ли нагрузку,когда будем пользоваться ручками.В каком месте лучше крепить ручки?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Cersanit Nike
Ціни на Cersanit Nike |
---|---|---|---|---|
Cersanit Nike 150x70 см | від 4 888 грн. | 3 пропозиції | ||
Cersanit Nike 160x70 см | від 5 197 грн. | 4 пропозиції | ||
Cersanit Nike 170x70 см | від 5 440 грн. | 4 пропозиції |