Ванна Cersanit Kaliope 153x100 см
Відео 2Фото 2 |
Cersanit Kaliope 153x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Kaliope 153x100 см
Усі ціни 13 →Ванна Cersanit Kaliope 153x100 см ліва (S301-024) S301-024 | 9 261 грн. |
Cersanit Cersanit Kaliope 153x100 R | 7 559 грн. |
Cersanit Cersanit Kaliope 153x100 левая S301-024 | 9 261 грн. |
Ванна акрилова Cersanit Kaliope 153x100см права (S301-025) | 9 261 грн. |
Ванна акриловая Cersanit Kaliope 153x100 L S301-024 | 9 261 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cersanit Kaliope
Ціни на Cersanit Kaliope |
---|---|---|---|---|
Cersanit Kaliope 153x100 см | від 7 559 грн. | 13 пропозицій | ||
Cersanit Kaliope 160x100 см підсилення | від 7 439 грн. | 6 пропозицій | ||
Cersanit Kaliope 170x110 см | від 5 046 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →