Змішувач Ecomix Elit EM-102 (000010052)
Фото 5 |
Ecomix Elit EM-102 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ecomix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ecomix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ecomix Elit EM-102
Усі ціни 17 →Кран у ванну однозахватний із коротким гусаком ECOMIX ELIT EM-102 хром сил | 733 грн. |
EcoMIX EM-102 | 733 грн. |
Смеситель для ванны EcoMix Elit EM-102 000010052 | 660 грн. |
Змішувач для ванни EcoMix ELIT EM-102 8694900302596 | 733 грн. |
Змішувач-кран для ванни ECOMIX EM-102 | 673 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →