Ванна KO&PO 4001 bath 140x70 см
KO&PO 4001 140x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KO&PO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KO&PO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації KO&PO 4001 bath
Ціни на KO&PO 4001 bath |
---|---|---|---|---|
KO&PO 4001 bath 140x70 см | від 3 300 грн. | 2 пропозиції | ||
KO&PO 4001 bath 150x70 см | від 3 450 грн. | 2 пропозиції | ||
KO&PO 4001 bath 160x70 см | від 3 550 грн. | 2 пропозиції | ||
KO&PO 4001 bath 170x70 см | від 3 700 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо