Змішувач Koller Pool Kvadro Arc KA 0100
Koller Pool Kvadro Arc KA 0100 Kvadroбез ручного душу |
|
Змішувач має хромоване покриття із трьох шарів: міді (10 мкм), нікелю (10 мкм), хрому (0.25 мкм). Аератор Neoperl (Швейцарія) заощаджує до 40% води. Аератор на шарнірне з'єднання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Kvadro Arc KA 0100
Усі ціни 9 →Змішувач для ванни Koller Pool Kvadro Arc хром KA0100 | 2 099 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KOLLER POOL Kvadro A | 2 150 грн. |
Koller Pool Koller Pool Kvadro Arc змішувач для ванни і душа KA0100 | 3 173 грн. |
Змішувач для ванни Koller Pool Kvadro Arc KA 0100 KA0100 | 3 173 грн. |
Змішувач-кран для ванни KOLLER POOL Kvadro Arc KA 0100 | 3 173 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →