Змішувач KRONER Essen-W060 CV024327
Фото 14 |
KRONER Essen-W060 CV024327 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Essen-W060 CV024327
Усі ціни 56 →Kroner Kroner KRP Essen - SCH060 | 2 898 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KRONER Essen чорний | 2 898 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Essen-W060 білий (CV024327) CV024327 | 2 898 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRP Essen-SCH060 193026 | 2 898 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Essen-SCH060 | 2 898 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →