Ванна Cersanit Nike 150x70 см
Фото 4 |
Cersanit Nike 150x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Nike 150x70 см
Cersanit Cersanit Nike 150x70 | 4 888 грн. |
Ванна акриловая Cersanit Nike 150x70 970921 | 5 478 грн. |
Ванна ABS NIKE 150х70+НІЖКИ ТИП 4 Модель NIKE S301-246 | 4 889 грн. |
17 лютого 2013, 08:15
Можно ли самостоятельно прикрепить ручки к ванне? #
Данная модель ванны глубокая и без ручек,встать из ее достаточно трудно.Если сейчас прикрепить ручки к ванне,не лопнет ли она и выдержит ли нагрузку,когда будем пользоваться ручками.В каком месте лучше крепить ручки?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Cersanit Nike
Ціни на Cersanit Nike |
---|---|---|---|---|
Cersanit Nike 150x70 см | від 4 888 грн. | 3 пропозиції | ||
Cersanit Nike 160x70 см | від 5 197 грн. | 4 пропозиції | ||
Cersanit Nike 170x70 см | від 5 440 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →