Інсталяція для туалету Cersanit Tech Line Opti K97-492
Фото 3 |
Cersanit Tech Line Opti K97-492 |
|
10 років гарантії від виробника. FRESH SYSTEM - спеціальний резервуар для освіжаючих таблеток, що гарантує довше підтримання гігієни.
Кнопка змиву та унітаз не входить у комплект, купуються окремо. Стопор у ніжці рами та швидка система монтажу QUICK FIX дозволяють встановити інсталяцію одній людині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Tech Line Opti K97-492
Усі ціни 7 →Інсталяція для унітазу Cersanit Tech Line Opti K97-492 | 3 966 грн. |
Cersanit Інсталяційна с-ма TECH LINE OPTI д/унітазу, б/кнопки - K97-492 | 4 902 грн. |
Cersanit Cersanit TECH LINE OPTI K97-492 | 4 902 грн. |
Інсталяція CERSANIT TECH LINE OPTI K97-492 | 4 902 грн. |
Інсталяція CERSANIT TECH LINE OPTI K97-492 | 5 325 грн. |
Система інсталяції Cersanit Tech Line Opti K97-492 | 4 716 грн. |
Інсталяційна с-ма TECH LINE OPTI д/унітазу, б/кнопки - K97-492 | 6 128 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →