Інсталяція для туалету OLI Oli120 Plus Azor Plus 099949
Фото 2 |
OLI Oli120 Plus Azor Plus 099949 |
|
Фанове відведення для зливу регулюється по глибині. В комплекті: фанове відведення для зливу і перехідник Ø 90/110 мм. Інсталяція має регулювання глибини (від 126 до 170 мм)
Є можливість переходу на пневматичний та електронний злив, систему Hydroboost та AC.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OLI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OLI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OLI Oli120 Plus Azor Plus 099949
Усі ціни 12 →Інсталяція для унітазу OLI Oli 120 099949 | 5 600 грн. |
Oli Інсталяційна система OLI120 PLUS д/унітазу, механічна з кріпленням - 0 | 4 898 грн. |
OLI Oliveira OLI120 099949/097947 | 6 160 грн. |
Інсталяція OLI для унітаза механічна OLI 120 Azor Plus (099949/885052) | 5 370 грн. |
Інсталяція для унітаза Oli 099949/097947/885052 | 6 160 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →