Електрогенератор CGM 2200I
Фото 16 |
CGM 2200I |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CGM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CGM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CGM 2200I
Усі ціни 8 →Інверторний бензиновий генератор CGM 2200I (2 кВт) | 18 999 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Cgm 2200i 2 кВт | 25 999 грн. |
Інверторний бензиновий генератор CGM 2200i + олива (2 кВт) | 17 999 грн. |
Инверторный бензиновый генератор CGM 2200I SUPERPOWER | 18 999 грн. |
CGM 2200I SUPERPOWER | 18 999 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →