Електрогенератор CGM 3000SP
Фото 12 |
CGM 3000SP |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CGM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CGM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CGM 3000SP
Усі ціни 9 →Бензиновый генератор CGM 3000SP | 30 999 грн. |
Генератор бензиновый CGM 3000SP 145983 | 15 600 грн. |
CGM CGM 3000SP | 30 999 грн. |
Генератор бензиновий CGM SUPERPOWER 3000SP | 30 999 грн. |
Бензиновый генератор CGM SUPERPOWER 3000SP | 27 999 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →