Електрогенератор Sigma 5710821
Фото 3 |
Sigma 5710821 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 5710821
Усі ціни 14 →Инверторный генератор SIGMA (5710821) 190226 | 15 072 грн. |
Генератор инверторный бензиновый Sigma 2.2/2.5кВт 7л 4-х тактный ручной за | 17 733 грн. |
Генератор инверторный бензиновый 2.2/2.5кВт 7л 4-х тактный ручной запуск S | 15 072 грн. |
Sigma Sigma 5710821 | 17 732 грн. |
Генератор Sigma инверторный 2.2/2.5kW 7л (5710821) | 16 702 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →