Електрогенератор Pramac PMi 2000
Відео 6Фото 12 |
Pramac PMi 2000 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pramac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pramac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pramac PMi 2000
Усі ціни 6 →Генератор бензиновий інверторний Pramac PMi 2000 1,7квт PMi2000 | 23 200 грн. |
Pramac PMi 2000 офіційна гарантія | 22 999 грн. |
Pramac PMi2000 | 30 920 грн. |
Pramac PMi2000 | 31 693 грн. |
Pramac PMi2000 | 32 466 грн. |
Інверторний генератор 1,9 кВт Pramac PMi 2000 (Італія) | 23 870 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →