Електрогенератор Full Generator FGL 3500L
Відео 3Фото 8 |
Full Generator FGL 3500L |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Full Generator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Full Generator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Full Generator FGL 3500L
Усі ціни 6 →Бензиновий генератор Full FGL3500L | 12 500 грн. |
Генератор бензиновий FULL FGL3500L FULL FGL 3500L | 15 000 грн. |
Бензиновый генератор FULL FGL 3500L | 15 999 грн. |
FULL FGL 3500L | 15 999 грн. |
Бензиновый генератор FULL FGL 3500L | 15 999 грн. |
Генератор бензиновий Full FGL3500L (2,5 кВт) | 13 500 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →