Дитяче автокрісло Chicco Seat2Fit i-Size
Фото 48 |
Chicco Seat2Fit i-Size |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chicco Seat2Fit i-Size
Усі ціни 6 →Chicco Fotelik samochodowy Seat2Fit i-Size 0-18kg BLACK | 11 760 грн. |
Chicco Fotelik samochodowy Seat2Fit i-Size 0-18kg BLACK | 12 054 грн. |
Chicco Fotelik samochodowy Seat2Fit i-Size 0-18kg BLACK | 12 348 грн. |
Chicco Fotelik samochodowy Seat2Fit i-Size 0-18kg INDIA INK | 14 160 грн. |
Chicco Fotelik samochodowy Seat2Fit i-Size 0-18kg INDIA INK | 14 514 грн. |
Chicco Fotelik samochodowy Seat2Fit i-Size 0-18kg INDIA INK | 14 868 грн. |
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Chicco Seat2Fit i-Size:
- Розміри: 60х44х63 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →