Дитяче автокрісло Chicco Seat2Fit Air i-Size (4079691870000)
Відео 1Фото 22 |
Chicco Seat2Fit Air i-Size |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chicco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chicco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chicco Seat2Fit Air i-Size
Усі ціни 9 →Автокрісло Chicco Seat2Fit Air i-Size, група 0+/1 (79691.72) | 13 990 грн. |
Автомобильное кресло Chicco Seat2Fit Air I-Size, гр. 0+/1 (79691.72) | 13 990 грн. |
Автокресло Chicco Seat2Fit Air I-Size Черное (79691.72) | 13 489 грн. |
Автокрісло Chicco Seat2Fit Air I-Size Чорне (79691.72) 79691.72 | 13 990 грн. |
Chicco Seat2Fit Air I-Size Black (79691.72) 79691.72 | 13 990 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Chicco Seat2Fit Air i-Size:
- Розміри: 60х44х63 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →