Дитяче автокрісло Chicco NextFit Zip Max Air (79671.46)
Відео 1Фото 6 |
Chicco NextFit Zip Max Air |
|
Водний рівень дозволяє правильно встановити автокрісло проти ходу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chicco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chicco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chicco NextFit Zip Max Air
Усі ціни 13 →Chicco Автомобільне сидіння (крісло) NextFit ZIP MAX Air, гр. 0+/1/2/3 | 13 291 грн. |
Автокрісло Chicco NextFit ZIP MAX Air, гр. 0+/1/2/3 | 12 742 грн. |
Автокресло Chicco NextFit Zip Max Air Черное с серым (79671.46) | 14 742 грн. |
Автокрісло Chicco NextFit Zip Max Air 79671.46 | 12 742 грн. |
Автокрісло Chicco NextFit Zip Max Air Чорне із сірим (79671.46) | 14 742 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Chicco NextFit Zip Max Air:
- Розміри: 58х48х74 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →