Комутатор Cisco C1200-24FP-4G
Фото 6 |
Cisco C1200-24FP-4G 24 GE / 4 SFP24 GE / 4 SFP, PoE 195 Вт 24 GE / 4 SFP, PoE 375 Вт 48 GE / 4 SFP48 GE / 4 SFP, PoE 375 Вт |
|
1x USB.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco C1200-24FP-4G
Усі ціни 9 →Коммутатор сетевой Cisco C1200-24FP-4G | 32 848 грн. |
Cisco Catalyst 1200 (C1200-24FP-4G) — Комутатор керований L3 24xGbE 4xSFP | 31 283 грн. |
Комутатор мережевий Cisco C1200-24FP-4G | 33 429 грн. |
Catalyst 1200 24-port GE, Full PoE, 4x1G SFP C1200-24FP-4G | 30 780 грн. |
Комутатор мережевий Cisco C1200-24FP-4G | 34 053 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Cisco C1200-24FP-4G
Ціни на Cisco C1200-24FP-4G |
---|---|---|---|---|
Cisco C1200-24T-4G | від 11 993 грн. | 17 пропозицій | ||
Cisco C1200-24P-4G | від 20 690 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco C1200-24FP-4G | від 30 780 грн. | 9 пропозицій | ||
Cisco C1200-48T-4G | від 22 799 грн. | 13 пропозицій | ||
Cisco C1200-48P-4G | від 41 770 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →