Комутатор Cisco C1200-48P-4G
Фото 6 |
Cisco C1200-48P-4G 24 GE / 4 SFP24 GE / 4 SFP, PoE 195 Вт 24 GE / 4 SFP, PoE 375 Вт 48 GE / 4 SFP48 GE / 4 SFP, PoE 375 Вт |
|
1x USB.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco C1200-48P-4G
Усі ціни 12 →Мережевий комутатор Cisco C1200-48P-4G | 43 116 грн. |
Сетевой коммутатор Cisco C1200-48P-4G | 42 253 грн. |
Комутатор Cisco CATAlyst 1200 48xGE, PoE, 4x1G SFP (C1200-48P-4G) | 49 788 грн. |
Комутатор Cisco Catalyst 1200 48xGE, PoE, 4x1G SFP (C1200-48P-4G) C1200-48 | 49 788 грн. |
Комутатор Cisco CATAlyst 1200 48xGE, PoE, 4x1G SFP (C1200-48P-4G) | 49 788 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Cisco C1200-48P-4G
Ціни на Cisco C1200-48P-4G |
---|---|---|---|---|
Cisco C1200-24T-4G | від 12 290 грн. | 16 пропозицій | ||
Cisco C1200-24P-4G | від 20 690 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco C1200-24FP-4G | від 30 790 грн. | 9 пропозицій | ||
Cisco C1200-48T-4G | від 22 866 грн. | 12 пропозицій | ||
Cisco C1200-48P-4G | від 42 253 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →