Комутатор D-Link DGS-1510-28XMP
Фото 5 |
D-Link DGS-1510-28XMP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-1510-28XMP
УЦІНКА! Комутатор D-Link DGS-1510-28XMP 24xGE PoE, 4xSFP+, SmartPro # DGS- | 25 934 грн. |
D-Link DGS-1510-28XMP | 49 815 грн. |
Коммутатор D-Link DGS-1210-52XMP 24x1GE PoE, 4xSFP+ 10G, Стекируемый, Smar | 33 333 грн. |
Комутатор D-Link DGS-1510-28XMP 24x1GE PoE, 4xSFP+ 10G, Стекований, SmartP | 40 333 грн. |
D-Link Switch DGS-1510-28XMP 24xGBitPoE/4xSFP+ | 52 726 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →