Похідний ніж Civivi Brazen C2023C (C2023C)
Відео 12Фото 13 |
Civivi Brazen C2023C |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Brazen C2023C
Усі ціни 16 →Civivi Brazen C2023C Black | 3 490 грн. |
Ніж складаний Civivi Brazen C2023C | 3 490 грн. |
Карманный нож Civivi Brazen черный C2023C | 3 490 грн. |
Ніж Civivi Brazen Tanto Black (C2023C) | 3 490 грн. |
Ниж Цививи Бразен Танто Блэк (C2023C) C2023C | 3 490 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →