Похідний ніж Civivi Button Lock Elementum C2103C (C2103C)
Відео 11Фото 19 |
Civivi Button Lock Elementum C2103C |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Button Lock Elementum C2103C
Усі ціни 16 →Civivi Elementum C2103C | 4 980 грн. |
Карманный нож Civivi Button Lock Elementum C2103C | 4 980 грн. |
Ніж складний Civivi Button Lock Elementum C2103C | 4 980 грн. |
Ніж складний Civivi Button Lock Elementum C2103C | 4 980 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →