Раклетниця Clatronic RG 3776 чорний
Фото 5 |
Clatronic RG 3776 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic RG 3776 чорний
Усі ціни 8 →Clatronic RG 3776 | 3 159 грн. |
Електрогриль Clatronic Rg 3776 | 2 705 грн. |
Раклетниця CLATRONIC RG 3776 | 2 299 грн. |
Раклетниця CLATRONIC RG 3776 | 2 299 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →