Раклетниця Severin RG 2373 нержавіюча сталь
Фото 6 |
Severin RG 2373 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin RG 2373 нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Роклетниця Severin RG 2373 | 2 619 грн. |
Раклітниця-гриль Severin RG 2373 | 2 684 грн. |
Електрогриль Severin Rg 2373 | 3 582 грн. |
Раклетниця-гриль SEVERIN RG 2373 | 2 999 грн. |
Електрогриль Severin RG 2373 | 2 619 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →