Кулі й патрони Coal PMP 4.5 mm 0.52 g 150 pcs (150PMP45)
Фото 6 |
Coal PMP 4.5 mm 0.52 g 150 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Coal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Coal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Coal PMP 4.5 mm 0.52 g 150 pcs
Усі ціни 9 →Пуля COAL PMP (0.52г, 150шт) | 427 грн. |
Бессвинцовые пули Coal PMP, 4,5 мм , 0,52г, 150шт/уп (150PMP45) | 427 грн. |
Пульки Coal PMP 4,5 мм 150 шт/уп (150PMP45) 150PMP45 | 438 грн. |
Пульки Coal PMP 4,5 мм 150 шт/уп (150PMP45) 150PMP45 | 424 грн. |
Пули Coal PMP 4,5 мм 0,52 г 150 шт/уп 150PMP45 | 427 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →