Сушарка для білизни Colombo Alpina 30 (ST194/3CF)
Відео 1Фото 6 |
Colombo Alpina 30 30 м40 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Colombo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Colombo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Colombo Alpina 30
Усі ціни 13 →Сушка для белья Colombo Alpina 30 напольная (ST194/3CF) | 1 329 грн. |
Сушарка для білизни Colombo Alpina 30 підлогова (ST194/3CF) | 1 329 грн. |
Сушарка для білизни Colombo Alpina 30 Підлогова (ST194/3CF) (930490) 93049 | 1 399 грн. |
Сушарка для білизни підлогова Colombo Alpina 30 (ST194/3CF) 930490 | 1 259 грн. |
Colombo Сушарка для білизни Colombo Alpina 30 Підлогова (ST194/3CF) (93049 | 1 600 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Colombo Alpina 30
Ціни на Colombo Alpina 30 |
---|---|---|---|---|
Colombo Alpina 30 | від 1 259 грн. | 16 пропозицій | ||
Colombo Alpina 40 | від 1 574 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →