Сушарка для білизни Colombo Soffietto Alu 120 (SF120A)
Colombo Soffietto Alu 120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Colombo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Colombo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Colombo Soffietto Alu 120
Усі ціни 10 →Сушарка для білизни Colombo Soffietto Alu 120 настінна (SF120A) | 1 020 грн. |
Сушка для белья Colombo Soffietto Alu 120 настенная (SF120A) | 1 010 грн. |
Сушарка для білизни Colombo Soffietto Alu 120 Настінна (SF120A) (930510) 9 | 1 199 грн. |
Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Alu 120 (SF120A) 930510 | 1 199 грн. |
Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Alu 120 (SF120A) 930510 | 1 079 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Colombo Soffietto Alu 120
Ціни на Colombo Soffietto Alu 120 |
---|---|---|---|---|
Colombo Soffietto Alu 80 | від 899 грн. | 12 пропозицій | ||
Colombo Soffietto Alu 100 | від 989 грн. | 11 пропозицій | ||
Colombo Soffietto Alu 120 | від 1 010 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →