Стрем'янка Colombo Leonardo 3 75 см (G300A03W)
Відео 1Фото 8 |
Colombo Leonardo 3 50 см75 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Colombo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Colombo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Colombo Leonardo 3 75 см
Драбина Colombo Leonardo 3 щаблі (G300A03W) 930640 | 4 769 грн. |
Драбина Colombo Leonardo 3 щаблі (G300A03W) 930640 | 5 299 грн. |
Драбина Colombo Leonardo 3 щаблі (G300A03W) | 5 299 грн. |
Відеоогляди
Колірні варіанти:
- Чорний
- Сріблястий
Модификації Colombo Leonardo 3
Ціни на Colombo Leonardo 3 |
---|---|---|---|---|
Colombo Leonardo 2 50 см | від 3 734 грн. | 3 пропозиції | ||
Colombo Leonardo 3 75 см | від 4 769 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →