Сходи трансформер Intertool LT-2044 399 см
Фото 4 |
Intertool LT-2044 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-2044 399 см
Усі ціни 14 →Лестница Intertool LT-2044 | 4 496 грн. |
Intertool Intertool LT-2044 122225 | 5 499 грн. |
Драбина алюмінієва INTERTOOL LT-2044 | 4 390 грн. |
Сходи трансформер Intertool 4х4 (LT-2044) | 4 949 грн. |
Драбина з алюмінію, універсальна розкладна, телескопічна 4*4 сход. INTERTO | 5 499 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →