Сушарка для білизни Leifheit Rollfix 210
Відео 1Фото 5 |
Leifheit Rollfix 210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Rollfix 210
Усі ціни 8 →Сушарка для білизни Leifheit Rollfix 21 м 83040 | 1 385 грн. |
Каркас для сушіння білизни Leifheit Rollfix 210 Longline 420х48см (83040) | 1 359 грн. |
Сушка Leifheit Rollfix 210 Longline (83040) | 1 400 грн. |
Сушарка настінна Leifheit Rollfix 210 Longline (83040) | 1 400 грн. |
Сушарка для білизни Leifheit Rollfix настінна (83040) | 1 423 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →