Велосипед Comanche Orinoco Disc L 27.5 frame 17.5
Відео 1Фото 2 |
Comanche Orinoco Disc L 27.5 frame 17.5 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comanche 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comanche.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comanche Orinoco Disc L 27.5 frame 17.5
Comanche Orinoco 27,5 Disc L (17.5", сіро-рожевий) CH100207 | 21 490 грн. |
Comanche Orinoco 27,5 Disc L (17.5, сіро-рожевий) CH100207 | 21 490 грн. |
Comanche Orinoco 27,5 Disc L (17,5", синій) CH100399 | 21 490 грн. |
Comanche Orinoco 27,5 Disc L (17,5, синій) CH100399 | 21 490 грн. |
Відеоогляди
Модификації Comanche Orinoco Disc L 27.5 frame 17.5
Ціни на Comanche Orinoco Disc L 27.5 frame 17.5 |
---|---|---|---|---|
Comanche Orinoco Disc L 27.5 frame 14.5 | від 21 490 грн. | 2 пропозиції | ||
Comanche Orinoco Disc L 27.5 frame 16 | від 21 490 грн. | 4 пропозиції | ||
Comanche Orinoco Disc L 27.5 frame 17.5 | від 21 490 грн. | 4 пропозиції | ||
Comanche Orinoco Disc L 27.5 frame 19 | від 21 490 грн. | 4 пропозиції |