Велосипед Merida Matts 7.20 2021 frame M
Merida Matts 7.20 2021 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Matts 7.20 2021 frame M
Merida Matts 7.20 27,5 2021 (M, жовтий-червоний) 6110888987 | 23 000 грн. |
Merida Matts 7.20 27,5 2021 (M, сірий) 6110889029 | 23 000 грн. |
Merida Matts 7.20 27,5 2021 (M, сірий) 6110889029 | 23 000 грн. |
Модификації Merida Matts 7.20 2021 frame M
Ціни на Merida Matts 7.20 2021 frame M |
---|---|---|---|---|
Merida Matts 7.20 2021 frame L | від 23 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Merida Matts 7.20 2021 frame M | від 23 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Matts 7.20 2021 frame S | від 23 000 грн. | 4 пропозиції |