Велосипед Comanche Ontario Fly 1.3 frame 15
Comanche Ontario Fly 1.3 frame 15 рама 13"рама 15" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comanche 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comanche.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comanche Ontario Fly 1.3 frame 15
Усі ціни 8 →Comanche Ontario Fly 1.3 (15, помаранчевий) CH100387 | 14 781 грн. |
Comanche Ontario Fly 1.3 (15, помаранчевий) CH100387 | 14 781 грн. |
Comanche Ontario Fly 1.3 (15, синій) CH100387 | 14 781 грн. |
Comanche Ontario Fly 1.2 (15", синiй) CH100387 | 15 171 грн. |
Comanche Ontario Fly 1.2 (15", помаранчевий) CH100388 | 15 171 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Comanche Ontario Fly 1.3 frame 15
Ціни на Comanche Ontario Fly 1.3 frame 15 |
---|---|---|---|---|
Comanche Ontario Fly 1.3 frame 13 | від 14 781 грн. | 2 пропозиції | ||
Comanche Ontario Fly 1.3 frame 15 | від 14 781 грн. | 8 пропозицій |