Матрац Come-for Aero Memo 150x190
Фото 3 | від 6 316 до 7 784 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:нижче за середню (2) Навантаження:до 120 кг Висота:6 см |
Модифікації Come-for Aero Memo 17
Характеристики
Come-for Aero Memo 150x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Come-for Aero Memo 150x190
Футон Come-for Aero Memo 150x190 см (2565301501901) | 6 316 грн. |
Матрац Футон Aero Memo 150х190 | 7 784 грн. |
Матрац футон Aero Memo 150x190 см | 6 316 грн. |
Закрити
Рекомендуємо