Матрац Come-for Time 180х190
Відео 1Фото 4 | від 4 168 до 5 139 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:7 см |
Модифікації Come-for Time 17
Характеристики
Come-for Time 180х190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Come-for Time 180х190:
- Знімний чохол з жакарда
Де купити Come-for Time 180х190
Сортувати
Топпер-футон Тайм 180x190 | 4 168 грн. |
Футон Come-for Тайм 180х190 см (2563541801904) | 4 168 грн. |
Матрац Футон Тайм 180х190 | 5 139 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for Тайм 180x190 см | 4 458 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо