Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Comforser

Всесезонна шина Comforser CF1100 235/60 R18 103T

Фото - Шини Comforser CF1100 235/60 R18 103T
Відео 29Фото 5
Виберіть розмір шин
Comforser CF1100 235/60 R18 103T
235/60 R18
103
T
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
позашляхова (All-Terrain)
Ширина
235 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
103
Індекс швидкості
T
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
D
Рівень шуму
71 дБ
Дата додавання на E-Katalog
липень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comforser 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comforser.

Купити Comforser CF1100 235/60 R18 103T

Comforser CF1100 235/60 R18 103T

Бренд - Comforser;Сезон - Всесезонні;Тип авто - Позашляховик;Індекс швидкості - T;Ширина - 235;Профіль - 70;Діаметр - 13;Індекс навантаження - 103;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
8 363 грн.

Comforser CF1100 A/T (235/60R18 103T)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
7 751 грн.

Comforser CF1100 235/60 R18 103T OWL SN143502

Comforser CF1100 235/60 R18 103T OWL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 468 грн.

Всесезонна шина Comforser CF1100 235/60 R18 103T

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 698 грн.

Динаміка цін на Comforser CF1100 235/60 R18 103T

Модификації Comforser CF1100 235/60 R18 103T

Ціни на Comforser CF1100 235/60 R18 103T
Comforser CF1100 235/60 R18 103T від 6 468 грн.4 пропозиції
Відеоогляди