Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Comforser

Всесезонна шина Comforser CF1100 245/65 R17 111T

Фото - Шини Comforser CF1100 245/65 R17 111T
Відео 29Фото 5
Виберіть розмір шин
Comforser CF1100 245/65 R17 111T
245/65 R17
111
S
245/65 R17
111
T
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
позашляхова (All-Terrain)
Ширина
245 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
111
Індекс швидкості
T
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
D
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comforser 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comforser.

Купити Comforser CF1100 245/65 R17 111T

Усі ціни 8 →

Comforser CF1100 245/65 R17 111T XL OWL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 815 грн.

Шина Comforser CF 1100 245/65 R17 111T XL OWL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 640 грн.

Всесезонные шины Comforser CF1100 245/65 R17 111T XL OWL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 889 грн.

Comforser CF1100 245/65 R17 111T

Бренд - Comforser;Сезон - Всесезонні;Тип авто - Позашляховик;Індекс швидкості - T;Ширина - 245;Профіль - 65;Діаметр - 17;Інде... щекс навантаження - 111;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
8 654 грн.

Comforser CF1100 A/T (245/65R17 111T)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
7 990 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Comforser CF1100 245/65 R17 111T

Модификації Comforser CF1100 245/65 R17 111T

Ціни на Comforser CF1100 245/65 R17 111T
Comforser CF1100 245/65 R17 111S від 7 464 грн.1 пропозиція
Comforser CF1100 245/65 R17 111T від 4 640 грн.8 пропозицій
Відеоогляди