Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Comforser

Всесезонна шина Comforser CF1100 255/60 R18 112S

Фото - Шини Comforser CF1100 255/60 R18 112S
Відео 29Фото 5
Виберіть розмір шин
Comforser CF1100 255/60 R18 112S
255/60 R18
112
S
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
позашляхова (All-Terrain)
Ширина
255 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
112
Індекс швидкості
S
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comforser 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comforser.

Купити Comforser CF1100 255/60 R18 112S

Comforser CF1100 255/60 R18 112/110S

Бренд - Comforser;Сезон - Всесезонні;Тип авто - Позашляховик;Індекс швидкості - S;Ширина - 255;Профіль - 60;Діаметр - 18;Індекс навантаження - 112;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
9 870 грн.

Comforser CF1100 A/T (255/60R18 112S)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
9 138 грн.

Comforser CF1100 255/60 R18 112S OWL FR SN143701

Comforser CF1100 255/60 R18 112S OWL FR
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
7 253 грн.

Всесезонна шина Comforser CF1100 255/60 R18 112/110S

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 315 грн.

Динаміка цін на Comforser CF1100 255/60 R18 112S

Модификації Comforser CF1100 255/60 R18 112S

Ціни на Comforser CF1100 255/60 R18 112S
Comforser CF1100 255/60 R18 112S від 7 253 грн.4 пропозиції
Відеоогляди