Зимова шина Comforser CF960 255/45 R18 103V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Comforser CF960 255/45 R18 103V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comforser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comforser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comforser CF960 255/45 R18 103V
Усі ціни 10 →Шина Comforser CF960 255/45 R18 103V XL | 4 749 грн. |
Comforser CF960 (255/45R18 103V) | 4 825 грн. |
Comforser CF960 255/45 R18 103V XL | 4 968 грн. |
Comforser CF960 255/45 R18 103V XL 89897 | 5 118 грн. |
Шини Comforser CF960 255/45 R18 103V XL | 5 060 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →