Вантажна шина Compasal CPD82 315/80 R22.5 156K
Фото 7 |
Виберіть розмір вантажної шини
Compasal CPD82 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Compasal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Compasal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Compasal CPD82 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 14 →Compasal CPD82 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150K | 11 040 грн. |
Compasal CPD82 (ведущая) (315/80R22.5 156K) | 10 175 грн. |
Compasal CPD82 (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 10 324 грн. |
Compasal CPD82 315/80 R22.5 156/150K | 9 415 грн. |
Compasal CPD82 (Ведущая) (315/80R22.5 156/150K) | 9 690 грн. |
ще 9 пропозицій